//

Hakkımızda

Konsept Proje Yönetim Eğt. ve Dan. Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. olarak ;

Her birimiz kendi alanında deneyimli, memnun müşteri yaratmaya hevesli, kurumsal değerlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi, çevreci, olması gereken disiplini ile çalışan kişileriz.

ISO çalışmaları çatısı altında prosedür ve prosesleri belirlenmiş bir çerçevede hizmetlerimizi sunuyoruz.

Site, Toplu Yapı, Residence ,Apartman, Plaza ve İş Merkezlerinde Profesyonel Yönetim ve İşletim Hizmetleri , Bu hizmetlere ilişkin konularda danışmanlık ve bu alanda çalışan beyaz ve mavi yaka kişilere mesleki eğitim hizmetleri veriyoruz.

Tüm çalışanlarımızla SÜRDÜRÜLEBİLİR bir hizmet anlayışı ile belirlenmiş bir yapı içerisinde çalışıyoruz..

Sürekli takipçi bir performans ile değişim ve gelişime açık bir anlayışla hizmet verdiğimiz alanlarda verimlilik sağlıyoruz.

Çalışanlarımızın kişisel profiline gösterdiğimiz özen, yenilikçilik, denetim ve raporlama yöntemlerimizle hizmet verdiğimiz tüm lokasyonlarda klasik hizmet anlayışlarından inovatif ve müşteri merkezli sonuç odaklı yapımızla ayrılıyor, stoklanmış deneyimlerimizden ve oluşturduğumuz birikimlerden sizin için doğru çözümler yaratmaya çalışıyoruz. diğer adıyla Hizmette Farklılık yaratıyoruz.

” Mutlu Yaşam için Farklı Yönetim”

DMCA.com
Bu içerik Dijital Bin Yıl Yasası çerçevesinde DMCA.com tarafından koruma altına alınmıştır. İçeriğin kaynak gösterilmeden web sitenizde yayımlanması suçtur.
Yayımlandığı taktirde web sitenizin Google 'dan çıkarılması ile karşı karşıya kalabilirsiniz.


TASARIMSTUDIO Web Tasarım ve İnternet Danışmanlık Hizmetleri