//

Temizlik Hizmetleri 

Site, Rezidans, Apartman Temizliği  İnsanların özel yaşantılarında hijyenik ve temiz olmak istemesi kadar doğal bir şey olamaz. Profesyonel Yöneticilerimiz ile sağladığımız adam x saat x iş planlamaları ile optimum kadro ile verimlilik sağlanır.

Alışveriş Merkezi Temizliği Her gün konuk ettiği binlerce ziyaretçisiyle, önemli bir yaşam alanı haline gelen alışveriş merkezleri, doğal olarak kirlenmektedir. Perakende ,yemek ve eğlence gibi ortak kullanıma açık sektörleri barındıran bu yapıların en ince ayrıntısına kadar temizlenmesi ve sağlığa uygun hale getirilmesi gerekir.

Fabrika ve Sanayi Alanlarının Temizliği Çalışanlarının yoğun temposu ve üretim çeşitliliğine göre kirlenmeye daha açık olan fabrikalar ve depolama anları sürekli temizliğe ihtiyaç duyarlar. Üretim kortlarının ve depolama bölümlerinin işe göre barındıracağı tüm leke ve kirliliklerin üstesinden geliriz.

Dış Cephe Cam Temizliği Ancak güvenlik tedbirleri alınarak mobil vinçlerle temizlenebilen modern yapıların dış cephe ve camları, sürekli olarak ultraviyole ışınlar, toz, yağmur ve benzeri atmosfer kirlenmeleriyle karşı karşıyadır. Bundan dolayı hem iyi bir görünüm hem de dış etkenlerden dolayı çürüme, paslanma ve eskimelerin önüne geçmek için sürekli temizliğe ihtiyaç duyarlar.Çok katlı dikey binalarda dağcı temizlik elemanları ile temizlik yapıyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik İnşaatı yeni tamamlanmış ya da tadilattan yeni çıkmış yapıların, kaba temizliğinin yapılması; cam ve pencerelerinin temizlenmesi; granit, mermer, parke, fayans ve seramiklerin boya, alçı ve derz artıklarından arındırılması; mutfak, banyo ve lavaboların temizlenerek dezenfekte edilmesi gerekir.

Ofis Temizliği Ticari veya ailevi imajınızın geliştirilmesi için iş yaptığınız veya oturduğunuz alanların temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Sağlıklı iş ve ferah ev ortamları yaratmak için ofisiniz veya evinizin temizlenme ihtiyacı ne olursa olsun beğeneceğiniz temizlik hizmetini bulacaksınız.
KONSEPT  Proje Yönetim Atık Yönetimi ne ayrıca önem vermektedir.

Firmamız Atık Yönetimi çalışmaları ile Sitelerde ve İş Merkezlerinde yönetimlere gelir sağlamaktadır. Bu performans modeli ile ortak alan giderlerinize ilişkin aidatlarınızda tasarruf sağlanmış olacaktır.

DMCA.com
Bu içerik Dijital Bin Yıl Yasası çerçevesinde DMCA.com tarafından koruma altına alınmıştır. İçeriğin kaynak gösterilmeden web sitenizde yayımlanması suçtur.
Yayımlandığı taktirde web sitenizin Google 'dan çıkarılması ile karşı karşıya kalabilirsiniz.


TASARIMSTUDIO Web Tasarım ve İnternet Danışmanlık Hizmetleri