//

Bahçe ve Yeşil Alan Bakımı 
Yaşadığımız yeryüzünde nüfus artışı ile birlikte beraber gelen doğa tahribatı, yanlış siyaset ve politikalar, küresel iklim değişiklikleri insanları yaşadıkları alanlarda bitkiye ağaca, yeşil örtüye hasret bıraktı.

Bu ihtiyacı tespit eden Görsel Tasarım ve Zirai Bilimler; bütünleşerek insanlara kendilerini sağlıklı ve mutlu hissedebilecekleri yaşam ortamları yaratmayı amaç edindiler.

Gelişmiş ülkelerin her zaman birinci sırada tuttuğu ve değer verdiği yeşil örtü artık ülkemizde de önem kazanmış hatta “Prestijli Yaşamın” ayrılmaz parçası haline gelmiştir.

KONSEPT Proje Yönetim olarak sizlere;
Şirketimiz bünyesinde çalışan Peyzaj Mimarımız ve Ziraat Mühendisimiz liderliğinde sertifikalı bahçe bakım elemanlarını bizzat yerinde yöneterek yönlendirerek organize etmekte ve arzu ettiğiniz keyifli ortamlar sunmaktadır.

Bitkinin ve ağacın önemini iyi bilen ve en az sizler kadar yeşile önem veren KONSEPT Proje Yönetim sahip olduğunuz tüm yeşil alanlarınıza artı katma değer sağlayacak hizmet için her türlü bilgi birikimine, deneyime ve yeterli donanıma sahiptir.

DMCA.com
Bu içerik Dijital Bin Yıl Yasası çerçevesinde DMCA.com tarafından koruma altına alınmıştır. İçeriğin kaynak gösterilmeden web sitenizde yayımlanması suçtur.
Yayımlandığı taktirde web sitenizin Google 'dan çıkarılması ile karşı karşıya kalabilirsiniz.


TASARIMSTUDIO Web Tasarım ve İnternet Danışmanlık Hizmetleri